close
تبلیغات در اینترنت
سلاح شکست ناپذیر
شهیدان‌ سرافراز خود را تجلیل‌ و تقدیس‌ کنید، آخرین‌ وصایای‌ آنان‌ را که‌ غالبا رشحاتی‌ از فیض‌ و هدایت‌ الهی‌ است‌ با چشم‌ تدبر بخوانید. ابزار قدرت‌ خود را از دست‌ ندهید آنرا بکار بیاندازید و به‌ کمک‌ و حمایت‌ الهی‌ امیدوار باشید. تهدید های مکرر مستکبرین جهان بر ایران نشان دهنده ضعف روز افزون این قدرت ها است.زیرا هر وقت کسی را دیدی که در حال غرق شدن است حالت های چنگ انداختن او برای نجات نمایان تر است.بحث قدرت و اقتدار یک بحث مهم است و ما باید قدرت به وجود آمده در ایران اسلامی را بشناسیم تا اقتدار…
آخرین ارسال های انجمن

سلاح شکست ناپذیر
شهیدان‌ سرافراز خود را تجلیل‌ و تقدیس‌ کنید، آخرین‌ وصایای‌ آنان‌ را که‌ غالبا رشحاتی‌ از فیض‌ و هدایت‌ الهی‌ است‌ با چشم‌ تدبر بخوانید. ابزار قدرت‌ خود را از دست‌ ندهید آنرا بکار بیاندازید و به‌ کمک‌ و حمایت‌ الهی‌ امیدوار باشید. سلاح شکست ناپذیر

تهدید های مکرر مستکبرین جهان بر ایران نشان دهنده ضعف روز افزون این قدرت ها است.زیرا هر وقت کسی را دیدی که در حال غرق شدن است حالت های چنگ انداختن او برای نجات نمایان تر است.بحث قدرت و اقتدار یک بحث مهم است و ما باید قدرت به وجود آمده در ایران اسلامی را بشناسیم تا اقتدار خود را روز افزون تر کنیم و این قدرت را به رخ مستکبرین جهان که مدعی قدرتمداری هستند بکشانیم.

مقام معظم رهبری در سخنان روشنگرانه و حکیمانه خود بارها به موضوع تقابل قدرت ایران و مستکبران جهان اشاره کرده اند.آنچه در ادامه می آید گوشه ای از معیارهای قدرت از زبان امام خامنه ای است:

شهادت، ابزار قدرت

امروز دشمنان‌ کمین‌ گرفته‌ی‌ نظام‌ اسلامی‌ ما با شیوه‌های‌ گوناگون‌ برآنند که‌ رونق‌ جهاد و شهادت‌ را در چشم‌ مردم‌ ما بخصوص‌ جوانان‌ و بویژه‌ دانشجویان‌ بشکنند، و این‌ برای‌ کسانی‌ که‌ عادت‌ کرده‌اند با راحت‌طلبی‌ و تغذیه‌ از ذخیره‌ی‌ شرف‌ و شجاعت‌ و غیرت‌ مجاهدان‌ سرافراز، زندگی‌ را بگذرانند بسی‌ مطبوع‌ و دلنشین‌ است‌، پس‌ آنان‌ نیز دانسته‌ یا نادانسته‌ به‌ این‌ خط مشی‌ خصمانه‌ کمک‌ می‌کنند. توصیه‌ی‌ این‌ جانب‌ به‌ شما دانشجویان‌ عزیز و همه‌ی‌ جوانان‌ عزیز این‌ کشور آن‌ است‌ که‌ این‌ عامل‌ قدرت‌ ملی‌ و شاخص‌ ایمان‌ خالصانه‌ را از دست‌ ندهید و آنرا بزرگ‌ بشمارید. شهیدان‌ سرافراز خود را تجلیل‌ و تقدیس‌ کنید، آخرین‌ وصایای‌ آنان‌ را که‌ غالبا رشحاتی‌ از فیض‌ و هدایت‌ الهی‌ است‌ با چشم‌ تدبر بخوانید. ابزار قدرت‌ خود را از دست‌ ندهید آنرا بکار بیاندازید و به‌ کمک‌ و حمایت‌ الهی‌ امیدوار باشید.

۱۳۸۱/۱۰/۱۵

سلاح ایمان نیروهای مسلح

جوانان عزیز ما در ارتش، در سپاه، در بسیج، در نیروى انتظامى و در هر بخشى از بخشهاى نیروهاى مسلح سرافرازِ جمهورى اسلامى - به عنوان انسانهائى که در کنار آمادگیهاى رزمى و در لباس سرباز اسلام، از ایمان و معنویت برخوردارند - یک امتیاز استثنائى در میان همه‌ى نیروهاى مسلح در سراسر جهان دارا هستند؛ این را قدر بدانید.

28/7/87

برتری اقتدار معنوی بر قدرتهای مادی

امروز دنیا مشاهده میکند که ارتش تا دندان مسلحى که توانسته بود ارتشهاى مشابه خود را در کشورهاى عربى، در مقابل ابّهت و اقتدار خود وادار به تسلیم بکند، در مقابل ایمانِ جوانانِ شجاع و باشهامت «حزب‌اللَّه»، مجبور شد که ذلت شکست را بپذیرد و اعتراف کند که در مقابل این جوانان مؤمن، ضعیف و ناتوان است؛ این به معنى برترى اقتدار معنوى بر قدرتهاى مادیست.

28/7/87

سلاح شکست ناپذیر

اسرائیل و همه امکانات نظامى آن و فنآورى تسلیحاتى و پیشرفته‌اش - که به زرّادخانه امریکا متّصل است - از چند صد جوانِ باایمان و پُرشور که از سلاحهاى بسیار ابتدایى در جنگ بهره مى‌برند، شکست خورد. البته سلاح قوى و شکست‌ناپذیر آنها، سلاح ایمان بود.

4/2/80

جمهوری اسلامی قویترین

امروز همه‌ى دشمنانى که در آغاز انقلاب اسلامى و تشکیل نظام جمهورى اسلامى، گمان میبردند که نظام جمهورى اسلامى نمیتواند در مقابل طوفانهاى مخالفت آنها ایستادگى بکند، با تجربه‌ى سى ساله تشخیص داده‌اند و اعتراف میکنند که جمهورى اسلامى قوى‌ترین است. شما قوى‌ترین هستید. این قوّت و قدرت به برکت صلابت ایمان در شماست؛ ایمان را قدر بدانید و آن را در خود تقویت کنید.

28/7/87

عامل بر طرف کردن مزاحمت دشمن

اشتباه آنها این است که ملّت ایران را نشناختند، اشتباه آنها این است که عامل ایمان و همبستگى در میان ملّت ما را نشناختند، اشتباه آنها این است که از خطاهاى گذشته‌شان درس نگرفتند، لذا امیدوارند بتوانند با تحریم و فشار و امثال اینها، این ملّت را به زانو دربیاورند؛ البتّه [اشتباه میکنند]. آنچه براى نظام جمهورى اسلامى به‌عنوان یک تجربه‌ى دائمى در طول این ۳۵ سال وجود دارد، این است که تنها عامل برطرف کردن مزاحمت دشمن عبارت است از اقتدار ملّت و ایستادگى ملّت؛ این تنها عاملى است که میتواند دشمن را عقب بزند. البتّه دشمن، دشمن است؛ از همه‌ى ابزارها استفاده میکند؛ همان‌طور که گفتیم از ابزار تحریم هم استفاده میکند و استفاده کرده است. ما بایستى بدانیم آن راهى که ما را میتواند به مقصود برساند، چیست.

29/8/92

پاسخ قدرتمندانه ایران به دشمن

ما تهدیدهاى مکرّر و مشمئزکننده‌ى دشمنان ملّت ایران را میشنویم؛ پاسخ ما به هرگونه شرارتى علیه ملّت ایران، پاسخى جدّى و سخت خواهد بود؛ این را همه‌ى کسانى که عادت کرده‌اند ملّت ایران را با زبان، تهدید کنند، باید مطّلع باشند و بدانند. ملّت ایران ملّتى است که سرسختى خود را در راه دفاع از آرمانهاى خود و از منافع خود آن‌چنان نشان داده است که میل و رغبت خود [را] به سلامت و صلح و همزیستى با برادران مسلمان و همه‌ى آحاد بشر؛ این دو با یکدیگر موازى هستند.

13/7/92

عزت، عامل سرافرازی

گذشت آن زمانى که در خاک ایران یک گروهبان آمریکایى جرئت میکرد بزند توى گوش یک سرهنگ ایرانى؛ آن روزى که مسئولین کشور عزیز ما مجبور بودند که ملاحظه‌ى دشمنان زیاده‌خواه و افزون‌خواه را بکنند، گذشت. جمهورى اسلامى، ملّت ایران را عزیز کرد، این عزّت باقى است، روز به روز هم این عزّت افزایش پیدا کرده است، بعد از این هم، هم وظیفه‌ى آحاد مسئولین، و هم وظیفه‌ى عموم ملّت ایران است که این عزّت را پاس دارند، از آن دفاع کنند. یک ملّت، با هویّت اصلى خود، با عزّت خود سرافراز میماند و میتواند به پیشرفت برسد.

13/7/92

احساس اتکا به نفس

ما در جنگ، بسیار جانهاى عزیز را از دست دادیم و خسارتهاى مادّى و معنوى زیادى هم تحمل کردیم؛ اما چیزى در دل این ملت جوشید که برکات و ارزشش براى امروز و فرداى این ملت، از همه چیز بالاتر است و آن، احساس اتّکاء به نفس، احساس عزّت، احساس استقلال، احساس خودباورىِ ملىِ عظیم و احساس اعتقاد به این بود که اگر یک ملت حول محور ایمان به خدا و عمل صالح جمع شوند، معجزاتِ نشدنى یکى پس از دیگرى قابل شدن خواهد شد.

 ۱۳۷۹/۰۷/۰۶

ایران در اوج قدرت

امروز جمهورى اسلامى، هم سلاح دارد، هم پول دارد، هم علم دارد، هم فنّاورى دارد، هم قدرت ساخت دارد، هم اعتبار بین‌المللى دارد، هم میلیونها جوان آماده‌ى به کار دارد، میلیونها استعداد دارد؛ امروز وضع ما این‌جورى است؛ ما اصلاً قابل مقایسه‌ى با سى‌سال قبل نیستیم. اتّفاقاً در جبهه‌ى مقابل ما وضعیّت به‌عکس است؛ آن روز آمریکایى‌ها در اوج قدرت بودند، امروز نیستند؛ خودِ یکى از این دولتمردان کنونى آمریکا، یک شخصیّت معروفى، چندى پیش یک جمله‌اى گفت - اوگفت، ما نمیگوییم؛ این را خودشان گفتند - که آمریکا امروز وضعش به جایى رسیده که دوستانش احترامش نمیکنند، دشمنانش از او نمیترسند. در این برهه‌ى اخیر دچار مشکلات سیاسى‌اند؛ دیدید اختلافات سیاسیون آمریکا را بر سر مسائل مربوط به بودجه‌ى دولتشان که موجب شد شانزده هفده روز دولت آمریکا تعطیل بشود، هشتصد هزار کارمند را به مرخصى اجبارى بفرستند؛ اینها ضعف است، اینها ناتوانى است. در مسائل اقتصادى و مالى، امروز دچار بزرگ‌ترین مشکلاتند؛ مشکلات ما در مقابل مشکلات آنها صفر است.

12/8/92

ایمان و اتحاد عامل قدرت

من توصیه‌ام به مسئولان کشور، به نخبگان سیاسى، به برگزیدگان و برجستگان دینى، به آنهائى که منطقه‌ى نفوذ کلمه‌اى در میان مردم دارند، این است: تا آنجا که میتوانند، بر روى این اتحاد و انسجامِ باارزش ملت ایران تکیه کنند؛ ایمان به خدا و اتحاد، دین و اتحاد کلمه؛ این دو چیز است که میتواند کشورها را، ملتها را روى پاى خودشان نگه دارد؛ قدرت مقاومت به آنها بدهد؛ و ملت ایران بحمدالله از این دو برخوردار است.

۱۳۹۲/۰۵/۱۸

قدرت نمائی جمهوری اسلامی

اگر چنانچه حضور جمهوری اسلامی نبود،‌ قدرت‌نمائی جمهوری اسلامی نبود، مبارزان فلسطینی نمیتوانستند در مقابل اسرائیل مقاومت کنند، چه برسد به این که اسرائیل را به زانو در بیاورند؛ که در جنگِ هشت روزه فلسطینی‌ها توانستند اسرائیل را به زانو در بیاورند، و این اولین بار در تاریخ تشکیل رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی بود.

1/1/92

پیروزی اسلام مقابل دشمن

رویارویى مستکبران زمانه‌ى ما با اسلام و طلوع این خورشید تابان، یک رویارویى است که بدون شک با پیروزى اسلام به پایان خواهد رسید.27/6/91

اتکا به ایمان مردم

امروز هم نظام جمهورى اسلامى به حول و قوّه‌ى الهى، خودش را مجبور نمى‌بیند که حرف هیچ ابرقدرتى را، خواست هیچ قدرت سلطه‌گر و مداخله‌گرى را قبول بکند. هرچه که به صلاحش بود، آن را میپذیرد و عمل میکند، هرچه به صلاحش نبود، آن را به یک کنارى مى‌اندازد، ولو همه‌ى قدرتهاى عالم عصبانى بشوند، خشمگین بشوند؛ سیاست این است. این، به خاطر اتکا به ایمان مردم است.

28/6/91

قدرت در گرو اتکا به خدا

فرعونهاى تاریخ در مقابل ارزشهاى انسانى قرار دارند؛ دنیا دست اینهاست. در مقابله‌ى با اینها، شما وقتى که یک دستگاه مدیریتى و حکومتى به وجود مى‌آورید که داعیه‌ى آن عبارت است از گرایش به معنویت، دفاع از ارزشهاى انسانى، دفاع از ارزشهاى الهى - که روح و معناى ارزشهاى انسانى هم همین است - طبیعى است که یک معارضه‌هائى دارد. خب، در راه این معارضه، باید به یک قدرتى متکى بود. این قدرت، قدرت سلاح مادى و بمب اتم و اینها نیست؛ این قدرت، یک قدرت معنوى است؛ اتکاء به خداست؛ این اساس قضیه است.

24/3/91

همدلی و همبستگی خنثی کننده دشمن

ملت ایران براى خنثى کردن تهدیدهاى دشمن احتیاج به بمب اتمى و سلاح هسته یى ندارد. همدلى و همبستگى شما مردم و چنگ زدن شما به ریسمان الهى و ایمان دینى، مهمترین سلاح ملت ایران است؛ این سلاحى است که در طول بیست و شش سال بعد از پیروزى انقلاب تا امروز کارایى خود را نشان داده و بعد از این هم نشان خواهد داد.

1/1/84

سلاح اراده و حضور

امروز جمهورى اسلامى مسلّح به سلاحى است که از سلاح اتمى بالاتر و بُرنده‌تر است و آن، سلاحِ اراده و ایمان مردم و حضور و همراهى آنها با دولت است، که سلاح بزرگ ماست. البته سعى و تبلیغ مى‌کنند و آن‌قدر پُر رو هستند که مى‌خواهند حتّى به خودِ ما بباورانند که ما مسلّح به این سلاح نیستیم و مردم از اسلام و انقلاب برگشته‌اند! اما ما مى‌دانیم که این مطالب خلاف واقع است.

11/8/82

پیروزی بر توطئه ها

ایمان، ایستادگى، مقاومت و خودباورىِ ملت ایران براى دشمن ناگوار است. آنها حکومتهاى مطیع و فرمانبر و ملتهاى بى‌حال و تسلیم در مقابل زورگوییهایشان را مى‌پسندند. امروز فریاد اسلام خواهىِ ملت ایران که اوّل بار از زبان امام امّت برخاست، ملتها را بیدار کرده و دلها را تکان داده و در منطقه روح بیدارى و خودباورى به‌وجود آورده است. دشمنان از این مسائل نگران و سراسیمه‌اند؛ اما ملت ایران بر این توطئه‌ها پیروز خواهد شد.

29/6/92

مقابله با ایمان و مردم، ممنوع!

ابرقدرتها خصوصیتشان همین است که سعى میکنند ملتها را با ارعاب، با تهدید و با ترساندن، از میدان خارج کنند؛ میدانند که با ملتها نمیشود کشتى گرفت.قدرتهاى استکبارى، دولتهائى را که متکى به ملتها نیستند براحتى میتوانند جابجا کنند؛ کما اینکه مى‌بینید در خیلى جاها این کار را میکنند و در خیلى جاها هم تهدید میکنند و تهدیدشان مؤثر واقع میشود.

اما استکبار با آن دولتى و با آن نظامى که به مردم، به اراده‌ى مردم، به عواطف مردم و به ایمان مردم متکى است، نمیتواند مقابله کند. چون مقابله‌ى با مردم و با ملتهاست.

26/4/87


بازدید : 29
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : سلاح شکست ناپذیر , سلاح , شکست ناپذیر ,
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط saeed در تاریخ 1392/10/6 و 14:23 دقیقه ارسال شده است

پیروز باد اسلام


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مسنجر نیمباز
شیعه.♦̣̣̣̣̣̣.خدا.♦̣̣̣̣̣̣.عشق.♦̣̣̣̣̣̣.کربلاقالب وبلاگ